Kapalı Kedi Tuvaleti

Kuzucansu44

Dünkü başlıkta bahsettiğim kediye kapalı bir kedi tuvaleti aldım. Ancak o hep açık tuvalete yani petshoptaki kuma yapmış. Tuvaletin içine giriyor fakat geri çıkamıyor. İçine ödül maması koydum, girdi ama geri çıkamadı. 5-6 dk uğraşınca çıkabiliyor. Nasıl alıştırabilirim?

3 CEVAP

Kuzucansu44

Evet çıkabiliyor veya kaldırılabiliyor. Kedim şu an içine giriyor ve kumla oynuyor, yatıyor filan. Oyun alanı belledi orayı

pillikontes

bizde açık tuvaletten kapalı tuvalete geçerken bir süre zorlanmıştık.. kapalı tuvaletin camı çıkıyor mu yada kaldırıp içe doğru tavana yapıştırabilirseniz öyle yapın bir süre giriş kısmı açık kalsın 3 4 gün sonra kapalı tutun kapak kısmını alışacaktır :)

psabrk

Ya ahahaha şebek valla bunların hepsi :D