Emziren Kedimin Ağzı Açık

Zeke

Yeni annemiz emzirirken ağzını açıyor bazen. Bi de yine emzirirken titriyor. İkisi genellikle aynı anda oluyor.
Normal midir bu acaba?
Süt verdiğinden mi böyle oluyordur?
Bence memeleri yaralı ya da kabuklu değil. Fotoğrafını çektim yine de.

Bugün böyle yaptığı ilk defa dikkatimi çekti. Genelde yalnız bırakıyoruz endişe etmesin, çocuklarıyla ilgilensin diye.

Bebişleri de çektim bu arada :)

34 CEVAP

Zeke

Dimi yaa o kadar güzel doğurmuş ki ❤

LadyAndCat

Yaş mamayı arttırın biraz :)
Burda da dedikleri gibi yaş mamanın içine yumurta kabuğunu toz haline getirip karıştırın yesin vitamin olur. Sütü de az olabilir Annenin ve emzirmekte kolay iş DEĞİL. Hayvanı emiyorlar...

Zeke

Aynen anne de de 2 teyzesi de alacalı:)
O yüzden bi çocuğumuz da onlara çekti:)

LadyAndCat

Yumurta tam proteindir gönül rahatlığıyla verebilirsiniz içine de kabukları :) yarım paket yaş mamayla karıştırın hepsini ohhh :D
İki kez da çirkin değil, bebekleri de çok güzel ! Eriyorum eriyorum :D

lwb

yani kıyamet tellallığı yapmak istemiyorum ama durum ciddileşebilir, el atılması gerek büyük ihtimalle ufaktan bir sıkıntı çekiyor şuan, yavrular sömürüyorlar anne süt verdikçe

NSukun

Evde yaptığınız yaş mamanın içine yumurta yumuta kabuğu ekleyerek onla besleyebilirsiniz bir süre sokağa çıkma yasağı başlamadan ciğer tavuk alıp güzel bı yaş mama yapin küçük karton bardaklara ayırıp buzluğa atın bittikçe çıkarın ki tazeliğini korusun yaş mama videosu izleyebilirsiniz YouTube da ver.hekim Mehmet koç un kanalından yararlanıyorum ben

Zeke

Şimdi somonlu-karidesli yaş mama verdim felix'in.

İçine de vitaminleri ezip koydum çünkü sadesini hiç yediremedim.
Çok şükür hepsini yedi kızım bir çırpıda.

Bir de bu bebekleri yüzünden çok aç kalıyor, ondan dolayı da etkilenmiş olabilir bence:(
Sadece suyunu çok güzel içiyor o kadar.
Sağolsun bebekler sürekli meme istiyor. O da bırakmıyo hiç:(

Anonymus552223

Masallah bebeklere

Anonymus552223

Sizin cirkin dediginiz kizdan mi bunlar ya yiyecem, fazla bisey demek istemiyom cunku nazar degmesin

Zeke

Ay ben de okuyayım bence de nazarlıklar,allah korusun

Anonymus552223

E bunkarin annesi de alacali ona benziyo. Teyze o zaman o

Anonymus552223

Teyze de guzel ama belli acilardan biyikli duruyo:))

LadyAndCat

İki kız da çirkin değil...
Hepsine de MAŞALLAH!
41 kere MAŞALLAH :)

Zeke

Vallahi ben deee resmen deliriyorum severken:D
Hatta bir gün deli gördüm diye beni çekip youtube'a atarlar diye çok korkuyorum :D

lwb

kabukları ezip toz haline getirip içine katın, yoksa yemez