******* Sitesini Kullanan Var Mi ?

Sselin1

Merhaba arkadaşlar daha önce de sorulmuş bu soru ama cevap yok oyuzden tekrar soruyorum. Belki sansima alisveris yapmiş olan çıkar :) bir de merak ettigim Türkiyede satilmayan bir mamayi siparis etmek istiyorum sorun olur mu? Bu konuda bilgisi olan var mi?

11 CEVAP

Merhaba ben 3 defa kullandim. Hic sorun yasamadim , zamaninda geliyor. Sadece odediginiz kargo parasina ilaveten burada da sanirim.gumruk vs ucreti veriyorsunuz

dilanuzun

İnternetten biraz araştırdım. Çok sayıda şikayet var. Herkesin bildiği güvenilir sitelerden almanızı tavsiye ederim

Kerevit

Tecrübenizi bu başlık altında tekrar paylaşır mısınız? Site yorumu

hayvansever_

eğer alırsanız yorumunuzu yazın lütfen buraya. Birde hangi mamayı alıyorsunuz yurt dışından?

ILoveF

Evet siparişinizden sonra deneyimlerinizi bekliyoruz :)

Sselin1

Malesef alacagim mama Yurticinde satilmıyor:/ ******* ile yurtdisindan gelecek mecburum yani. Umarim sorun olmaz. Tesekkurler cvp icin. :)

Sselin1

Yakin zamanda alisveris yapmayacigim ama yaptigim zaman sonucu paylasirim. Kedimin alerjisi var pro plan, royal canin gibi markalarin hipoalerjenik mamasi iyi gelmiyor. Farmina Vetlife ta olumlu sonuc alabildik ama sürekli ayni mamayi yemekten sıkıldıgı icin alternatif ariyorum. Cunku hicbirsekilde ne yaş mama ne de odül mamasi verebiliyorum. Specific markasinin hipoalerjenik mamasini almayi dusunyorum oyuzden.

bihtercik

sipariş verdiniz mi?

Sselin1

Tesekkurler yorum icin. Ben de alisveris yaptim baska bir baslikta deneyimimi paylastim. evet sorunsuz bir sekilde zamaninda geldi urun yurticine geldikten sonra ptt kargo ile geldigi icin onun icin ayri ucret odedim sadece.

Merhaba yurtdışında olup da TR de olmayan pek çok mama var. Ben de düşünüyorum alışverişi ne kadar sürede ulaştı elinize ve mama fiyatının üzerine kargo ve gümrük vergisi ne kadar verdiniz?

Aman Allahım mamayı sepete atınca gördüm 117 tl ekledi ulaşım ücreti