Evde Köpek Bakma

MosyoAero

Merhaba arkadaşlar bu karantinadan sonra bir köpek almak istiyorum fakat ben apartmanda yaşıyorum o yüzden evde beslenebilecek
köpek türü hakkında bilgi verirseniz sevinirim bide köpeğin genel olarak yıllık masrafları ne kadardır küçük ırklar için

16 CEVAP

puglife

Shih Tzu, Maltipoo ve Pekinese kendi çevremde bakanlar sayesinde deneyimlediğim köpek cinsleri. Hepsi de evlerinde bakıyorlar, bahçeli/bahçesiz evde bakan var. Kendi köpeğim Pug cinsi. Ben de evde bakıyorum, bahçe yok ama balkon ve teras var. Tuvalet eğitimini balkonda yapması üzerine verdik. Cavalier King Charles Spaniel harika bir köpek cinsi, kendilerine tapıyorum. Bakan birkaç kişiyle yolda ayak üzeri konuşmuştum. Ev yaşamına uygun olduklarını söylediler. Tip yönünden de aşırı sevimli olduklarını düşünüyorum fakat sahiplendirme konusunda bu cinsi bulması çok zor. Kendi köpeğimi edinmeden önce epey araştırdım fakat daima para karşılığı satıyorlar, sahiplendirmeye pek yanaşan yok. 9.500 TL kadar fiyat aldığımı söyleyebilirim ilanlardan, bu yüzden bulması zor olabilir.