Arkadaşlar Nolur Yardım Edin!!!

oykucnar

köpeğim oyuncağıyla bugün oyun oynarken yerde dişini buldum. 5 aylık ve şu sıralar diş döküyor diye umursamadım. daha sonra baktığımda öndeki dört minik dişin yanındaki sivri kesici dişten biri çıkmıştı. geriye yenisi çıkar mı? o çıkan diş süt dişi midir yoksa kalıcı mı? daha önce hiç o dişlerinden birini dökmedi bu arada.

4 CEVAP

oykucnar

çok sağolun içime su serptiniz

NurrBzkrt

Çıkan süt dişi biraz büyüyünce dişinin tekrar çıktığını göreceksin endişe etme :)

hayvansever_

EVET GERİ YENİSİ ÇIKAR. BU DÖNEMDE ÇOK NORMAL.

Oreo11

Aynen çıkan süt dişi, yenisi daha güzeli gelecek nasıl olsa:))