Kedimin Mantar Hastalığı

Arkadaslar kedimin mantar hastaligi var ve krem kullaniyorum yeni basladik tedaviye kremi yarasinin ustunden yalamamasi icin ne yapmam gerek

6 CEVAP

Vucudunun çeistli bölgelerinde birden fazla yara var

Yok burda veterinerler bakmiyor kedilere köpeklere tedavisini kendim yapiyorum

NurrBzkrt

Tam olarak neresinde

NurrBzkrt

Yaranın üzerini kapatacak büyüklükte sargı bezı koyabilirsin tek yerde olsaydı daha kolay çözümü vardı ama bu da etkili sargı bezini kremin üzerine gelecek şekilde koy hava almasını sağla gözün üzerinde olsun sargı bezini düşürebilir geçmiş olsun :)

En olmadı mantar asısı var kökten bitirir. Benim kendimde öyle oldu ama 3 doz oluyor

Gkocg

Ecosin çok etkili diyorlar