Veteriner 2 Aylık Kedime İç Dış Paraziti Neden Sadece Enseden Bir Şey Damlatarak Yaptı?

Seyma6390

Kedime iç dış paraziti sadece enseden yaptı dış parazit enseden yapılır da iç paraziti de öyle yaptı enseye bir şey döktü sadece bu hem iç hem de dış parazit artık böyle yapıyoruz dedi.

5 CEVAP

Bizim de en son iç ve dış parazitlerin ikisini de enseye yaptılar, birkaç farklı çeşidi var sanırım herhangi birini uyguluyorlar

Phoibos

Son evlat edindiğim yavrumla ilk veteriner ziyaretimizde 800 gramdı. Enjeksiyon için belirli kilo sınırları söz konusu. Mesela Miso 800 gram olduğu için iç-dış parazitin ikisi de damlatarak yapıldı. Bundan kaynaklı olabilir.

Seyma6390

Doğru birkaç çeşidi vardır, ve kilosu az olduğu için ikisini de enseden yapmıştır muhtemelen.

LadyAndCat

Enseden damla yapılması gayet normal:)
Aşı , hap veya damla olarak yapılıyor. Kedinizi hiçbir sebeple dışarı alıştırmayın ve 3-4 ay sonra tekrar iç-dış için götürmeniz gerekiyor.

Seyma6390

Teşekkür ederim :)