Arkadaşlar Önemli Bakarmısınız ?

patkam

Arkadaşlar kedimin Patisinin kenarında çizik ve kanama var bunun sebebi acaba iki kedim oynarken tırmalandımı , yoksa tırnağımı koptu yada patisine birşeymi battı ??? (fotoraf çekicektim ama izin vermiyor)

8 CEVAP

tubanur

Eğer tırnağı çıkmışsa oradan mikrop kapabilir

DusumDzprmk

tırnaklarını sayabilirsin eğer tırnakları eksik değilse bir yere çarpmış veya bir şeye basmış olabilir

DusumDzprmk

evet

DusumDzprmk

endişelenme her kedide ara sıra olur böyle ufak tefek yaralanmalar oyun oynarken yapmıştır ama geçer ayrıca tırnağı çıkmış olsa bile sorun değil benim kedilerimden birinin de ben onu sokaktan almadan önce tırnağı çıkmıştı ama hiç sorun yaratmadı

patkam

Çok teşekkürler sağolun yardımınız için:)

patkam

Kanama dediysem yani ufak ve durmuş bugün fark ettim

patkam

5 tırnakları vardı kedilerin değilmi?

patkam

Teşekkürler :)