Tuvalet Davranışı

Phoibos

Yavru kedim genelde dışkıladıktan veya çişini yaptıktan sonra üzerini tam kapamıyor. Ve hatta bugün kakasına basıp odada gezmiş. Acaba bu durum yavru olmasından mı kaynaklı yoksa düzeltmek için gayret sarf etmem gereken bir durum mu? Eğer öyleyse ne yapabilirim.

5 CEVAP

bademthecatt

Yavru olmasından kaynaklıdır ihtimalen büyüdükçe kavrar

LadyAndCat

Ufaklık kaç aylık?
Muhtemelen büyüdükçe düzelir.

Phoibos

@LadyAndCat Ufaklık bugün tam 2 aylık oldu.

LadyAndCat

Şimdi öğrenir tam öğrenme çağı :)

poughkeepsie

Valla benimki de genelde kapatmaz kakasını arada yanlışlıkla üstüne basıyor kumunu temiz tutun bazen çiş topakları oluyo diye kum atamıyolar üstüne