Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Basenji mi (American) Bulldog mu? Ya da Pug...

DusumDzprmk
DusumDzprmk

220


Artık evde bir kediden ziyade, bir köpek istediğimin farkına vardım. Konuyu oldukça araştırdım ve yukarıdaki üç türün yaşam şartlarıma uygun olduğunu gördüm ama bilirsiniz Türk komşu stilini, 'abla seviyim mi? anneeee havladı', 'ay yavrum beslenir mi o apartmanda, kız necla bak Düşüm köpek almış kov şunu' tarzı insanlar bitmek bilmiyor. Bu üç türden apartmanda bakma koşulunda hangisi en uygun olur, fikirlerinizi merak ediyorum. Basenji ve American Bulldog bana çok yakın geliyorlar ama emin değilim, ne tür zorluklar yaşarım?


3 Cevap

miniyavru
miniyavru

11600


Bence Apartmanda bakmak için en iyisi Pug boyutuda küçük olduğu için daha kolay olacaktır ayrıca amerikan bulldog için bildiğim kadarıyla bir bahçe şarttır bana göre de boyutu küçük köpekleri apartmanda bakmak daha kolay daha önce hiç apartmanda köpek bakmamış olsamda böyle düşünüyorum son olarak amerikan bulldog lar daha iri ve büyükler bu yüzden ben pug u tercih ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :] :] :) :)


Bence maltese al çünkü fazla tüy dökmez ve arkadaş canlısıdır


DusumDzprmk
DusumDzprmk

220


Süs köpeklerine dokunamıyorum, küçük canlılara yaklaşmakla ilgili bir fobim var ve birçok küçük hayvana dokunamıyorum kuşlar gibi mesela. Evde süs köpeği olursa her an tetikte gezerim istemsizce ve büyük bir köpek olmasını tercih ederim ama yine de tavsiye için teşekkürler


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
468 Görüntüleme
3 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor