Samoyed Mi, Alman Kurdu Mu?

Kuzucansu44

3 kedim 3 tane de köpeğim var. 4. köpeğim ya Samoyed cinsi ya da Alman Kurdu olacak. Sizce hangisi daha çabuk uyum sağlar? ❤️

20 CEVAP

Linsenpai

#satınalmasahiplen lütfen ❤️ yuva arayan bir sürü cins köpek var geçici evlerde ve barınaklarda

Mehmetylmz

Diğer köpekler baskın değilse alman kurdu daha çabuk oyum saglar ama zaten sürünün bir lideri varsa samoyed daha çabuk uyum sağlar

Kuzucansu44

Köpeklerim çok uysaldır. Kavga filan asla etmezler. Kedilerimle bile çok iyi anlaşıyorlar. Mamayı hepsi aynı anda yer. Yani mama saatleri var çağırıyorum,geliyorlar, yiyiyorlar.

Mehmetylmz

O zaman dert olmaz ikisi de kolay anlaşır

LadyAndCat

Burda bile var Alman Çoban Köpeği:
https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/225046-onu-birdaha-terk-etmeyecek-yeni-yuvasini-ariyoruz

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/224141-daha-10-aylik-cok-guzel-bir-alman-kurdu

Linsenpai (Selin) dediği gibi
#satınalmasahiplen lütfen ! :)

Samoyed Beyaz olduğu için sürekli yıkamak zorundasın. Benim burda birinde var adam resmen bakamıyor hayvanın hâli rezil rüsva...

Kuzucansu44

Benim maltese cinsi köpeğim de beyaz. Evet biraz fazla kirleniyor ama tüyleri ile uğraşmak hoşuma gidiyor. Benim için sorun olmaz❤️

Kuzucansu44

Lider derken? Diğer köpeklerim maltese, golden ve rottweiler

Mehmetylmz

Rott baskın bir irk

Mehmetylmz

Mesela mamayı ilk kim yiyor

Kuzucansu44

Tabiki de satın almayacağım. Arkadaşımın Alman Kurdu doğum yaptı bir yavrusunu bana vermek istiyor aynı zamanda başka bir yakınımın Samoyed cinsi köpeği doğurdu, o da bana bir yavru vermek istiyor. İkisşni6de alamayacağıma göre birini seçmem lazım. Bu yüzden bu soruyu sordum. Ama hala karar veremedim

minky

Her ikisininde alma bence.Arkafaşların ne düşünmüştü köpeklerini yavrulatmış ve brilerine dağıtıyor bilmiyorum.O yavrular cins oldukları için herkes tarafından istenecektir.Sokakta ve barınaklrda insanların istemediği dışlanan bir sürü hayvan var.

hayvansever_

Samoyedler çok tatlılar aşığım onlara:) ikisi de uyum sağlar bu durumlarda. o yüzden hangisi kalbinizde daha çok yer edindiyse onu sahiplenin. Alman kurtları lider ruhlu olur. Bu sebepten bir alman kurdu o sürünün yeni lideri olabilir.

Kuzucansu44

Evdeki kediler çoğalınca 4. Köpek hayali suya düştü malesef. 4 yetişkin kedim 4 tane de bebek kedim oldu. Zaten 3 köpeğim var, 4. Şuna fazla olacak. Belki sonra alırım, cevaplarınız için teşekkür ederim ❤️

Kuzucansu44

Tmm teşekkür ederim

Linsenpai

Harikasın Cansu:)