Yavru Kedi Buldum!

meysakcr

Merhaba bizim burda bir sürü kedi var ben bu bebişi ağlarken buldum kedilerin hiçbiri de takmadı sanırım annesi yavrularını götürmüş bunu da bırakmış diğer kedilerin altına koymayı denedim ama almadılar bütün gün ağladı eve aldım ben de ancak kaptan veya şırıngadan içmiyor ne yapabilirim

10 CEVAP

LadyAndCat

Kuru kedi maması yiyebilir. Sakın süt vermeyin

LadyAndCat

Kitten yani yavru kedi maması almalısınız. Dişleri var mı bakın. Varsa rahatlıkla yiyebilir. Bu bebek bana 1,5-2 aylık gibi geldi :)

psabrk

Lavaşa koysun ekmeğe sararsa tadını alamaz ahahahsh

Zeke

Oyy yicem yicemm tipe bak kıyamam ekmeğe sarıp yiyin ❤❤❤

psabrk

Ya bunu sakın bırakma :D Bu ne böyle tipine bak ya ahshsh al ısıra ısıra ye ahhaha

blue_hpood

çok sevimli ya:D

meysakcr

1,5 aydan daha küçük katı bir şey yiyebildiği sanmıyorum önündeki şeye bakmıyor bile basıp geçti ne koyduysak önüne

hayvansever_

Eğer baka bilirsen mutlaka sen bak o yavruya annesi ol onun. Şuan ece hanımında söylediği gibi dişi varsa kuru mama yiyebilir. Ve ona yaş mama verirseniz dahada hoşuna gidecektir.

hayvansever_

şırıngayla yaş mama ve su verin ağzına