Kedi Ciftlesmesi Hakkinda

bicis

Merhabalar british ogluma british kiz geldi dun evimize dunden beei birbirlerine tisliyolar kavga ediyolardi hafifce disi yanina yaklastirmiyodu bugun disi baya rahatti onunde yatti poposunu kaldirdi ama erkek kedim dovdu birden bire baya kavga ettiler birbirleriyle simdi yaklasinca tislayip saldiriyolar birbirlerine ayiriyorum ne yapabilirim bu konuda yardimlarinizj bekliyorum

32 CEVAP

Anonymus552223

Zorlamayin hayvanlari, o eşi begenmemistir belki, belki ayni cins kedi oldugu icin bebekler sakat dogacak, dogum zor olacak.. illa ciftlestircem diyorsaniz tekirle ciftlestirin. Tabi o zaman yavrulari satamayabilirsiniz

Linsenpai

Kedi bir kere çiftleşince rahatlamayacak ki? Erkek kediler sürekli dişi arar. Etrafa koku bırakırlar ve agresif olurlar. Tek çözüm kısırlaştırmak.

blue_hpood

yargılamak için değil de hanımefendi, ortalık zaten yavru kedi dolu. kedinizin rahatlamasını istiyorsanız kısırlaştırın, acı çekmesin hayvan.. önemli olan ücretli ücretsiz sahiplendirmeniz değil, çok fazla yavru var. inanın onlara dahasını katarak yardımcı olmazsınız..

Aysenmstura

Anjelik123;
Kısırlaştırmak en mantıklısıysa siz neden daha 8 aylık bebeğinize eş arıyorsunuz?

://hizliresim.com/x11NlV

Alaracatlover

Şok oldum yalnız Anjelik senin dişi kedin yeni doğum yapmadı mı?? Her şey para için mi??

gizemaslan

biraz ayıp olmuş burada kısırlaştırmayı savunup böyle yapmanız..

psabrk

Heh girdi linke,Anjelik resmen kendisi ile çelişiyormuş onu gördük, yazık cidden gelip burada kısırlaştırın diyipte başka yerlerde eş arama ilanı vermek ...

blue_hpood

kısırlaştırın

LadyAndCat

Aylin Hnm;
Burak’ın dediği gibi hiçbir şey değişmeyecek çünkü kediniz ERKEK VE ERKEK KEDİLER KIZGINLIĞA GİRİP ÇIKMAZLAR.
BU ÖZEL DURUMU SADECE DİŞİ KEDİLER YAŞAR 3-7 GÜN ARASINDA
BİZDEKİ MUAYEN GÜNLERİ ANDIRAN BİR ŞEY.
ERKEK KEDİNİZ HER ZAMAN CİNSEL OLARAK AKTİF OLACAKTIR SON NEFESİNE KADAR.
TÜM BUNLARI HER GÜN BURDAN İNSANLARA YAZIP BİRİLERİ BİLİNÇLENSİN DİYE BEKLEMEK ÇOK YIPRATICI İNANIN!!
ŞU CANLILARI BU KADAR SEVMESEM... AAH AAH...

LadyAndCat

CİNS BİR KEDİ ALIP ÇİFTLEŞTİRİP DE SATALIM DİYE DÜŞÜNEN BENCİL İNSANLARA NE YARDIM EDİCEM ALLAH AŞKINA :D

psabrk

Kedin rahatlamıcakki ? Yakında tekrar kızgınlığa girecek o zaman gene çiftleştirme gereği duyacaksın.

psabrk

Ha kediniz bir de erkek :D Hanımefendi erkek kediler sürekli kızgınlıkta hiç çıkmıyor ayrıca onu çiftleştirip rahatlatmakla sizin kolunuzu affedersiniz ama ısırarak yapması aynı yani .

psabrk

İsterseniz soruları filtreleyip bakın hayvanı zorlamayında illa çiftleşsin diye istemiyorsa çiftleştirmeyin.
Zorlayıpta hayvanı yıpratıp strese sokup hasta olmasınada yardımcı olmayın.
Affedersiniz yani bir insanı biriyle bir şey yaşasın diye zorlamak gibi bir şey bu sizde bu şeye kedinizi zorlamayınız.
Sağlıklı günler dilerim.

Kisirlastirin hemen. Kedileri de ayirin ciftlesmesinler yazik aci cekiyor hayvanlar. Birbirini istemiyorlar geri verin size gelen kediyi ve hemen kisirlastirin. O kedi keske anne olsam demiyor. Soze yapildigini dusunun sizi bur erkekle ciftlesin diye bir eve kapatsalar hosunuza gider miydi?

Aysenmstura

Bütün kedi sayfalarını takip ettiğim için Facebook ta direkt ana sayfama düştü bu konuyu okuduktan sonra şans işte hahah :D