Ameliyattan 2 Hafta Sonra

iremceku

dişi kedimi kısırlaştıralı 2 hafta oldu yarası kapanmış ilk günler dikiş yeri baya şişti ödem olmuş doktor temizledi falan. şimdi bi dokundum uyurkem böyle zeytin kadar sert şişlik kalmış bu normal mi sizde olmuş muydu?

3 CEVAP

sarmanbirkedi

Bunu bizim bilmemiz imkansız veterinere danismalisiniz. Geçmiş olsun. Bu arada sokağa çıkma yasağında veterinerlere gitmek serbest

Anonymus552223

Bizimkinde de vardi o gecti sonra. Cok buyumedikce normal iyilesirken illa şisiyor icerde biraz.

iremceku

normalde her ameliyattan sonra bi ödem oluyor. bu o ödemlerden olabilir eğer herkeste olmuşsa öyledir diye düşündüm