Köpeğim Kokuyor

Merhabalar arkadaşlar düzenli olarak temizliğini yaptığım halde köpeğimde koku var, sürekli banyo yaptırmak da istemiyorum. Cinsi pug 6 yaşında. Hem tüyleri icin hemde ağız kokusu icin tavsiyeleriniz nelerdir

7 CEVAP

Gamsem

Kulaklarına baktınızmı ? Bazen kulaktaki akma ve problemden dolayı köpekler çok kokabiliyor

hayvansever_

Alaracatlover söylediklerinin dışında, kötü bir mama kullanıyorsanız da uzun süreli köpekte kokma yapar.Bir de ağız sağlığı çok önemli diş fırçalamaya başlamanız gerek. Eğer bunu yapmaya başlamazsanız ileride tartar gibi tedavisi pahalı bir sorunla karşılaşırsınız.

Alaracatlover

Burun kısmının ordaki kırıklıkları silip kuruluyor göz altlarını temizliyor musunuz?

Alaracatlover

Ayrıca diş temizleme kemiği alıp detal ödül mamasıda verebilirsiniz:)

Shaco

ağızı koktuğu için üstünüde yaladığında kokuyu üstünede saçar ben köpeğimin böyle ne yediğini yada neyi ısırdığını anlıyorum

Shaco

aşırı kokarsa dişleri fırçalanmalı ve yetersiz su içtiği için belirgin şekilded kokabilir denta stciks kullanabilirsiniz azaltıyor

Shaco

aşırı kokarsa dişleri fırçalanmalı ve yetersiz su içtiği için belirgin şekilded kokabilir denta stciks kullanabilirsiniz azaltıyor