Köpeğim Çok Durgun Hep Yatıyor

miniyavru

Ağabeyimin köpeği çok hareketli ama benim köpeğim çok durgun hep yatıyor ayrıca ağabeyimin köpeği daha canlı iki köpek de kardeşler ikisi de 30günlük yardımcı olursanız çok mutlu olurum

4 CEVAP

tubanur

Benim oğlumun kardeşi de sizin köpeğiniz gibiydi ama Efem çok hareketliydi. Hala öyleler. Mesela ben oğluma ne yaparsam yapayım bir dakika olsun durduramıyorum. Aşırı hareketli. Her insanın olduğu gibi her köpeğinde kendine özgü bir karakteri, yapısı vardır. Bu yüzden onu yadırgamayın lütfen. Kardeş oldukları için benzemek zorunda değiller.

NilveKopegi

Yavru köpekler uyumayı severler diye biliyorum yani yavruyken enerji ihtiyacı daha fazla olduğundan olabilir ama evet kişilikten dolayı da olabilir

Badems

Yahu insanlar bir degil kardesleriyle, kopekler bir olmak zorunda mi ? Hareketli olsa dert sakin olsa dert. Her turlu soracak sorunuz edinecek derdiniz var.

KediKasik

Sıcaklardan dolayı olabilir ya da Tubanur'un dediği gibi kişiliğinden dolayıdır