Orjinal Olmayan Furminatör Tarak

bademthecatt

Orjinalini alamam şuan için çok pahalı ********da çakması 30₺ alsam işimi görür mü veya orjinal olmayanı kullanıp memnun kalan var mı?

13 CEVAP

poughkeepsie

Ben kullanıyorum orijinal nasıldı bilmem ama iş görüyo çakması da

poughkeepsie

Benim kedim çok tüy dökmüyor taradığımda da ufak bi miktar alıyo yani sağlıklıları yolduğunu sanmıyorum. Can yakmadığına eminim çünkü taraktan kaçan kedim bunu görünce önümde oturuyor

poughkeepsie

Ben önce eldiven sonra tarak kullanıyorum tüy toplaması normal geldi şimdiye kadar

bademthecatt

Kedim buara aşırı tüy döküyor normal fırça tarak var o zaman bir düşüneyim teşekkür ederim yorumun için :) başka varmı kullanmış olan?

jamesdeen

Bu senin dediğin 30 liralık ucuz olanlar iyi değiller, eğer çok dikkatli olmazsan kedilerin canı acıyor çünkü tüyleri çekiyor. Bir 50 lira daha koyup iyisinden al, hem pişman olmazsın hem de kedinin canı acımaz

bademthecatt

Evet kullandınız mı peki

Kuzucansu44

Bende de var 2 tane. Ben furminator markasını kullanıyorum. 2 tanesini 280 tlye almıştım. Yani tanesi 140 tlye denk geliyor. Acayip kullanışlı bir ürün. Baya tüy alıyor. Uzun tüylü kediler ve kısa tüylü kediler için farklı. Benim kedilerim uzun tüylü olduğundan uzun tüylü kediler için olanını almıştım. Kesinlikle tavsiye ederim.

velespityesil

Ben yaklaşık 6 ay önce almıştım ve orjinal ürün değildi ama işe yarıyor. Ben 60-70 TL civarına almıştım. Normal kedi tüy toplama tarağı ve furminatoru birlikte kullanırsanız çok güzel sonuç elde ediyorsunuz.

bademthecatt

Sağlıklı tüyleri yoluyor mu? Kedinin canını acıtıyor mu?Birde tüy toplaması nasıl

bademthecatt

Orijinalleri 170₺ Şuan o kadar veremem sizin dediğiniz hangisi? Kullanıyor musunuz

jamesdeen

Benim dediğimin arka kısmında bir düğme var mesela. O sizin dediğiniz ucuz olanlarda yok

bademthecatt

Şuanlık orjinalini alamayacağım @velespityesil nereden aldınız linkini atmanız mümkün mü :)

velespityesil

Sn. @bademthecatt; Ürünü 11 ile biten siteden almıştım ama tekrar kontrol ettiğimde aynı dükkanı bulamadım. Ama size 2 video bağlantısı atacağım. Orada ürünün görüntüleri ve işe yarayıp yaramadığını görürsünüz. İlk video kedim yaklaşık 3 aylıkken çekildi ve az tüy döküyordu. İkinci video ise 10,5 aylıkken çekildi kedim. İzleyip sonucu görebilirsiniz. İlk videoda ürünün üzerinde bir barkod gözüküyor ama kontrol ettiğimde böyle bir ürün yok demişti.
https://youtu.be/6KWalIW1Ees
https://youtu.be/GIl6MDBPbuU