Kedi Köpek Mama Önerisi

Erica

Selam dostlar
Sokaktaki canlarım için markette kediiçin dr cat. Köpek için face dog markalı mamalar gördüm. İnternetten alma imkanım olmadıgı durumlarda bu markaları önerir misiniz. Canların iştahla yemesi ve saglığına katkıda saglaması bakımından güvenebilir miyim?
Dr cat
Facedog
??

9 CEVAP

sarmanbirkedi

İçeriğine baktım sokaktaki canlarimiz için guzel bir mama. Biraz fazla tahıl içeriyor ama en azından kediler aç kalmamış olur. Eğer internetten alışveriş yapabiliyorsunuz o fiyatlarda micho,bonacibo ve mystic daha güzel mamalar. Dediğim gibi internetten alırsanız bunlar daha iyi ama petshoptan alacaksanız fena değil

sarmanbirkedi

Kurutulmuş seker pancarı posasi ve mısır kediler için ise yaramayan gereksiz tahillar ve bu mamada var. Ama orani düşük yani sıkıntı değil. Somon ve tavuk eti var içinde fazlaca bu da güzel. Ayrıca taurin ve vitamin eklemeleri yeterli. Yani eğer kediniz severek yiyorsa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Erica

Market mamaları malum. Canları doyuracam derken hasta etmekten korkuyorum. Dr sacchi kedi ve köpek mamasını canlar sevdi. Secenek fazla olursa tabi benim için de onlar için de daha iyi olur.

sarmanbirkedi

Dediğim gibi yazdıklarım güzel ama dr.sacchi de güzel

hayvansever_

brit iyidir kullanıla bilir tabi. ben o bahsettiğiniz markaları denemedim ama içeriği iyi görünüyor. Ama ben enjoy ve micho kullanıyorum sokaktaki canlara güzel yiyorlar.

Erica

Öyle çok agıla bayıla olmasa da yiyor. Belki ev kedisi oldugundan dolayı herşeye doymuş olmasından kaynaklı. Bilemiyorum hiç. Değerli tavsiyeleriniz için çok çok teşekkür ederim..????????

sarmanbirkedi

Rica ederim

Erica

Evdeki kedim için brit premium somon kullanıyoruz bir seneye yakındır. O nasıldır? Bilginiz varmı. Herhangi bi sorun yaşamadık çok şükür yiyor bayıla bayıla olmasa da.

Erica

Öyle çok agıla bayıla olmasa da yiyor. Belki ev kedisi oldugundan dolayı herşeye doymuş olmasından kaynaklı. Bilemiyorum hiç. Değerli tavsiyeleriniz için çok çok teşekkür ederim.