Lütfen Cevaplar Mısınız?

mert5

2 aylık bir sibirya kurdum var gözleri mavi ileride renginin değişmesinden korkuyorum. değişir mi?

7 CEVAP

Zeynepsusam

Gözü mavi olmasa ne değişir ki huyu karakteri değişmedikçe...

mert5

zeynepsusam: ben öyle olursa o köpeği sevmem diye bir şey demedim. zaten bu ırkçılıkla aynı şey olur. sen bunu nerden çıkardın bunuda çözemedim. görme. engelli olsada ben köpeğime aşırı derecede bağlıyım!!!!!

Erica

Gördüğüm bütün sibirya kurtlarının gözleri mavi ve cok güzel. Değişme ihtimali de oluyor muymuş ki?

hayvansever_

Evet bazılarının ki nadirde olsa yeşile kaya biliyor. Ama daha çok melezler de oluyor.

hayvansever_

Az öncede kediniz ve çiftleştirmeyle ilgili soru sormuştunuz. Soru şuan gözükmediği için buraya ekliyicem.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/39284-kedi-kisirlastirmak-ne-demektedir
şu soruda yazdıklarımızı LÜTFEN OKUYUN.

hayvansever_

belli olmaz ama çok büyük OLASILIK CİNSİNDEN DOLAYI MAVİ KALIR.

hayvansever_

daha çok bir gözü kahve rengi bir gözü mavide olabiliyor.