Kedinin Cinsi

Heduman

Arkadaşlar bu kedinin cinsi hakkında bilgi sahibi olan varmi.scohish melezi dediler.melez olunca bı farklılığı oluyor mu büyüyünce ...

7 CEVAP

ZehraBulutt

Yani yeni doğduğu için pek bir şey anlaşılmıyor hayvanın gözü açılmamış daha şu anda kediden çok fareye benziyor zaten. Kürk rengi olarak tuxedo ama ırk olarak bilemiyorum, pek scotish meleziymiş gibi gelmedi bana ama olabilir de. Melez olunca ne farki oluyor iste hangi ırkların meleziyse onların özelliklerini karışık olarak bünyesinde bulunduruyor. Dediğiniz gibi scotish melezi ise yüzü biraz basık, kulakları biraz küçük olur tekir kedilere göre vs. Ama inşallah değildir çünkü bu şirin özelliklerin yanında scottishlerde genetik olan eklem rahatsızlığını tasıma ihtimali de olur.

Siyammm

Çok önemli galiba görüntüsü sizin için . Evt farklı olur

bbeyzvv

tuxedo bu dünyanın en akıllı kedi cinsidir bir sürü bilim insanında vardır

sarmanbirkedi

Ne önemi var

Niye farkli olursa daha az para mi öderler

Tugce777

Bence soruyu yanlış anladık masum düşünelim. Farkı olur muhtemelen genetik ağrı hastalıkları yaşıyor olur. Kesik kulak galiba

Heduman

Sadece cinsi hakkinda bilgi sahibi olmak istedim yoksa hepsi bir can lütfen hemen farklı algilamayalim.