Kedi Kumu Önerisi?

kedimedisever

Neredeyde her türlü kumu denedim biri tozutuyor biri kokuyu gidermiyor biri topaklanmayıp kabın altına çiş geçiriyor. Tam olarak bu iyiymiş diyebilceğim bir kum bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden:)

22 CEVAP

hayvansever_

fiyat belirtirseniz iyi olur. https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/38246-kum-onerisi
Ben ever cleani bırakım buna geçtim mükemmel bir ürün.

jamesdeen

VanCat, Lindo Cat, Clear Cat, ProLine, Sanicat... Bunlar iyidir. Açıkçası maddi durumum iyi değil, iyi olsa dahi dışkı için Ever Clean gibi markalara cebimdeki son parayı vermeyi doğru bulmuyorum. Ayrıca parasını hak ettiğini de düşünmüyorum. Aynı performansı, hatta daha iyi performansı daha ucuz kumlarda da bulabiliyorsunuz.

dilaraxx

Feles öneririm. Şuan onu kullanıyorum ve gayet iyi. Sabahtan beri herkes ever clean'ın hayvan deneyi yaptığını söylüyor kullanmayın onu.

bbeyzvv

az önce bunu konuştuk ever clean hayvan deneyi yapıyor almayın aldırmayın

Chuckyguler

Feles iyi ama cok dagılıyor ve bende koku yaptı van cat ılkkez aldım denıycem lindo cat tavsıye ettiler bakalım iyisini bulmak cok zor

bbeyzvv

gülsüm
ever clean hayvan deneyi yapıyor
onun yerine lindo cat alın çok daha uygun tozutmuyor kolay topaklanıyor

bbeyzvv

umarım başka bir kum bulursunuz çünkü gerçekten çok canice

Hanımefendi bu duyarlı davranışınız gerçekten çok hoş ve size sonuna kadar hak veriyorum ancak aynı şekilde kadın makyaj ürün şirketlerinin %98i de aynı şekilde hayvanlar üzerinde denemelerle geliştiriyor makyaj ürünlerini bu hassas davranışınızı burda da göstermenizi dilerim

kedimedisever

Bende de alerjik astım var ama çoğu kokuda fakan nefes almakta zorlanıyorum kum değiştirirken de çok tozuttukları için öksüre öksüre değiştiriyordum. Neredeyse bütün kumları denedim. Ever clean hariç. Reflex kırmızı kutu aldım topaklanması falan iyi ama çok tozutuyor. Şimdi vancat aldım bakalım nasıl eğer bu da olmaz çam peleti deneyeceğim çam peleti için öneriniz var mı?

Kuzucansu44

Bütçeniz yeterse Ever Clean öneririm. Ben Extra strong kokusuz olanını kullanıyorum, memnunum tavsiye ederim. Daha orta fiyatlı bir kum isterseniz Reflex öneririm. Ben kırmızı olanını kullanıyordum ama bu aralar açık yeşilini kullanıyorum. Açıkçası kırmızı kutudan çok daha iyi. Bunu da tavsiye ederim

Chuckyguler

Feles iyi ama cok dagılıyor ve bende koku yaptı van cat ılkkez aldım denıycem lindo cat tavsıye ettiler bakalım iyisini bulmak cok zor

GlsmKrpk

Woow markayı merak edenler varsa bizzat denemiş biri olarak alacağınız son kum olsun derim . Tozsuz ama çamurlaşıyor kum, küreğe yapışıyor temizlemesi dert , patiye yapışıyor . Kedimin patilerinin rengi değişti 2 paket almıştım 1kutusu hala durur. Akrabama bile vermedim arkamdan laf söylemesin diye.
Bunun dışında Ever Clean almamak için çoğu markayı denedim . En son Reflexs mavi kutu aldım çok iyi bir ürün ama çok tozutuyor ( Ever Clean hariç bütün kumlar çok tozluydu )
Astımım var en önemliside kedimin soluması çünkü kumu çok eşeliyor. Bunun için istemeden yine Ever Clean döndüm . Maliyet açısından başka kum almak isterim hem güzel topaklanan hem toz yapmayan bir kum bulamadım bende

GlsmKrpk

Lindo Cat denedim . Yazılan çoğu kumu denedim.
Almak zorundayım maalesef astımımı kum çok etkiliyor artı kedimin soluması da o kadar zarar. Çok eşeliyor. Hem tozsuz hem topaklanan başka kum önerilerine açığım . Ramazandan sonra pelet kum denemeyi düşünüyorum umarım kedim alışır.

Faytekin

Bende ever clean kullanıyordum ama bugün den itibaren ,kullanmayacağım bir daha..
Sanicat var yüksek kalitede , ever clean ayarindaymis onu deneyeceğim..
Cam peleti denedim Eurocat ve Biokats ikisinede girmedi bile iki kedimde,mecbur bentonitden devam edeceğim.

mercanslmz

Clear Cat kullanıyorum ben 5 kg şunu 6 TL ye aldım Internetten çok memenunum