Kedim Çok Halsiz Çok Zayıf Nasil Bakim Yapalirim Lütfen Yardimci Olun

minnos_123

Kedim 1 yasinda

2 CEVAP

fatmatina

Veterinere götürüp genel kontrol yaptırdınız mı?belki bir rahatsızlığı vardır o yüzden halsizdir.onun dışında kedi psikolojisi hakkında bir bilgim yok ancak belki de psikolojiktir ve mutsuzdur sevdiği yemekler,vitaminler ve oyunlar ile onu mutlu edebilirsiniz.

SiYaH

Kediniz her gün halsiz ve durgun ise bir veterinere başvurmanızı öneririm.