Kedim Nezle

emrectnr

Arkadaşlar herkese Merhaba 4 yildir evimin bahçesinde beslediğim bir kedim var gecen gün beraber vakit gecirirken yani onu severken hapsırdığını gördüm ve hiriltisi vardi Sizce ne yapabilirim Son Günlerde keyifsizde iştahinda azalma var Veterinere göturun diyorlar hayvan araba hareket edince korkuyor veteriner çok uzak ve benim veterinerin istedigi parayi verebilecek gucum yok Azitro diye bir ilac yazmislar onu kullanabilirmiyim bi de azitro yu ona nasil verebilirim yiyecegine veya suyuna karistirsam faydali olurmu 4 yıllik kedim onu çok seviyoruz ailecek

8 CEVAP

Zeke

Doktor tavsiyesi dışında ilaç vermemenizi öneririm. Hele de antibiyotik asla...
Ayrıca kedinizi ağzı yarım açık kutuya bile koyup götürebilirsiniz vete. Başlarda illa ki korkacaktır, ancak konuşarak rahatlamasını sağlayabilirsiniz.
Bizimki delirmişti, konuştum ve sakin müzik açtım, sesimi duyduğundan rahatladı ve fazla rahatlayıp uyudu yol boyu :D

Durumunuz yoksa belediye vetine de götürebilirsiniz, sokak kedisi diye belirtir ücretsiz hizmetinden yararlanırsınız.
Veya çok cüzi bir rakam ödersiniz.
Özel vet.ler de sokak kedileri için %50 indirim yapmak zorunda bu arada

bademthecatt

5 ml mi!!?? 5 ml veren ilk defa duyuyorum kaç kedi tedavi ettim lütfen danışmadan kullanmayın. Tekrarlıyorum Güçlü bir antibiyotik

Aynen iki saattir ona bakiyorum 0.5 mi yazacakti acaba diye ama ikiside tutmuyor :))

bademthecatt

Aynen tutar yanı yok :D

bademthecatt

Eğer kedinizi götüremiyorsanız bile bir veteriner hekime mutlaka danışmalısınız azitro çok güçlü bir antibiyotik dozuda kedinin yaş ve kilosuna göre değişiyor.

emrectnr

genel de 5 ml veriyorlar ben 1 ml versem ne az olur ne çok olur sanirim

emrectnr

veterineri eve getirdim tedaviye baslandi kendisiyle konustum ve ucretsiz bakti ilgilendi sağ olsun tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim

emrectnr

ve sanirim kedim iyilesti Istahi filan duzeldi yine oyunlar oynamaya basladi