Sokak Köpeklerine Bakıyorum

Zeynepalat

Anket

Enjoy
(9 oy)
Econature
(1 oy)
Trendline
(5 oy)
Toplam (15 oy)

Sokak köpeklerine bakıyorum Enjoy Mu ,Econature mı,Trendline mı tercih edersiniz ? Enjoy ve Econature kuzu etli trendline biftekli.

14 CEVAP

bademthecatt

En uygun enjoy bende besleme yapıyorum tavsiye ederim çok paket bitirdik diğer mamalarla içerikleri hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum

Oreo11

Econature de iyi ancak Trendline bence daha iyi:)

bademthecatt

Enjoy tavsiye ederim hem uygun hemde seviyorlar

mert5

bunların arasından trendline ama bütçe açısından bonacibo. bence bi sitesine girip hikayesini okumalısın.

mert5

enjoy almayın lütfen. burda önermişler ama almayın!

bademthecatt

Neden enjoy için öyle dediniz kedi ve köpeklerdede kullanıyorum memnunum hiçbir sorun olmadı seviyorlar?

oscarandme

econature gauet sokaktaki canlar için iyi ve fiyatı da uygun

Zeynepalat

Teşekkür ederim ankete katılır mısınız?

Zeynepalat

Yaş mama da alacağım çıkabileceğim bütçeler bunlar

Zeynepalat

Bir de mama kumbarasında King köpek maması var

Zeynepalat

Bir sitede daha gördüm enjoy un içinde soya proteini varmış hiç yoktan iyidir diyorlar kararsız kaldım King enjoy Trendline Econature ❓????

Anonymus552223

Ucuzlarin hepsinde soya proteini veya kemik vardir, et mi koyacaklar 100 liralik mamaya? Gunluk yakacagi enerjiyi vermis oluyoruz en azindan. Ektra katilmis vitamin vs de illaki oluyor.

Zeynepalat

Daha iyi mamalar almamı isterseniz mamadestegi sitesinden Kocaeli Sokak Canları isimli mama kumbarasına destek olabilirsiniz bu kadar bağış geldi bunları alacak kadar bütçe var yardımcı olursanız 100 TL bütçeyi aşarım neden olmasın değil mi?

Anonymus552223

Ya daha cok para olsa bile 15 yerine 30 kilo alirsiniz, sonucta o mama bitecek ve yenisini almaniz gerekecek.