Kedim Çişini Odamın Ortasına Yapmış

Beysgul

Eve ilk geldiğinden itibaren tuvalet konusunda bi sıkıntımız yoktu, arada bulaşmalar oluyodu ama bilerek yapmadığını bildiğim için sorun etmiyo temizliyodum. Bu kez çişini tam odamın ortasına yapmış. Tekrar olmaz umarım ama nedenini merak ediyorum. Bikaç şey okumuştum ilgisizlik ya da tuvaletinin temiz tutulmaması gibi. Ancak iki yönden de sorunumuz yok. Başka bi bilgisi olan var mı. Bir de bi kere yaptıktan sonra tekrar aynı yere yaptığını falan okumuştum. Bunun hakkında yardımcı olabilir misiniz. Ayrıca annem kediyi zaten evde istemiyo ve böyle bi şeyi görürse kesinlikle artık evde kalmasına izin vermez ben de küçük bi sebepten ötürü (ki aslında çok büyük) onu terk etmek istemiyorum. İlk kez oldu çok şaşırdım görünce lütfen yardım edin ya

5 CEVAP

SiYaH

Kedinizini kedi kumunun üzerine bırakın ve hafifçe patilerini kedi kumuna sürtün kendisi sonradan tuvaletini kabına yapmaya başlayacaktır.

Badems

Kediniz kaç aylık ? Eğer ergense kızgınlık döneminde olabilir, bu yüzden yapmış olabilir. Değilse de ilgi istediği için yapmış olabilir. Yaptığı yeri eczanede satılan amonyakla veya sirkeli suyla güzelce silerseniz o kokuyu alamaz

Beysgul

4 aylık

polo

4 aylık bir kedi ne yazıkki istenmedigini anlayacak kadar büyümüştür eger anneniz siz fark etmeden ona kötü davrandıysa yani vurma olmasa bile bagırma yada ters sert bi bakış sonuçta annem zaten evde istemiyor dediniz veya tuvaletine giden yolda falan karşısına çıkıyorsa bu nedenle korkmuştur korkan kediler altına kaçırır ne yazıkki....

Beysgul

Hayır annemin istememe sebebi tiksinmesi ve korkması ama şaşırtıcı derecede de çok sever hatta alıştırmaya çalışıyorum korkmasa benden çok sevecek kesin arada ben kediyi tutuyorum o okşuyo ben bakamadığım zamanlarda kedi iyi mi diye sürekli kontrol ediyo yani benden bile daha çok seviyo diyebilirim korkması olmasa öyle bi şeyle de karşılaşmadım yapmaz zaten gece geç saatte oldu bu olay kedim odamdaydı ben de salonda uyumaya dönünce gördüm kızmamaya korkutmamaya bağırmamaya çalışıyorum vurma asla olamaz dediğim gibi öyle net bi istenmeme durumu yok kadın korkuyor ben de korkuyodum yendim korkumu umarım o da yener