Kucaklanmayı, Sevilmeyi En Çok Seven Kedi Irkı Hangisidır?

ppbyy

İlgiyi en çok seven.. Sahibine sırnaşan..

4 CEVAP

Anonymus552223

Irkla alakali degil huyla alakali

Bir tekir cok sevecen olup biri hircin olabilir nasil alistirdiginla ve kedinin karakteriyle alakali ırk veya cinsle degil

Linsenpai

Karakter meselesi tamamen. Öyle "sevdiren" bir cins, ırk yok. Ama sokaktan veya barınaktan sahiplenilen hayvanlar dünyanın çirkin yüzünü gördükleri için kesinlikle daha minnettar oluyorlar sahiplerine..

dilaraxx

Kediye köpeğe sevgini gösterirsen zaten bu hayatta gerçekten seni çok sevdiğini belli ediyor.Irk cins falan alakasız.Ama zor bir durumdayken @Linsenpai dediği gibi barınaktan felan aldığında sana inanılmaz derecede bağlanıyorlar.Kısaca dediğiniz ırkla cinsle uzaktan yakından alakası yok. Bizler gibiler, karakteri de son derece bu konuda etkili oluyor.