Merhaba Bir Sorum Olacak

Pinarac

2 hafta önce 1 buçuk yaşında erkek Scottish fold kedi sahiplendim geldiğinden beri idrarını işaretleme gibi eve yapmaya başladı hiç de kesmiyor sirke ile silsemde 2 gün sonra kısırlaşacak fakat yeni eve gelme etkisi de yaratır mı idrar konusunu, 2 ay sonra yeni eve gececegım kısırlaştırdıktan sonra aynı durumu tekrar Yaşar mıyım teşekkür ederim .

2 CEVAP

bademthecatt

Kısırlaştırdıktan sonra koku bırakma geçiyor birdaha yapacağını düşünmüyorum ama bazı kediler nadirde olsa düzenleri değiştiğinde hoşlarına gitmeyen birşey olduğunda idrar yapabiliyorlar diye biliyorum

hayvansever_

kısırlaştırdıktan sonra ne olursa olsun aynı sorunları yaşamazsınız. Kediler düzenleri değiştiğinde idrar yapmaktansa daha çok strese girebiliyorlar bu dönemde de yeme içmesi azalır, bir yerlere saklanır yalnız takılır. Ama idrarını yapma gibi bir durum olacağını sanmam zaten size de yeni yeni alışmaya başlıyor.