Bu İki Malttan Hangisini Almalı?

10 CEVAP

dilaraxx

Trixie iyi ama , vet's plus kullanmadım onu bilemiyorum.

Kuzucansu44

Gimcat, Beaphar, Bio Petactive öneririm

bademthecatt

Trixienin içerisinde şeker var içeriği iyi değil. Gimcat,diafarm,zoovital alabilirsiniz

hayvansever_

evet içeriğinde şeker olan malt ve ödül mamalarını tercih etmeyin sağlık açısından.

gamzearz

Çok teşekkür ederim hepinize söylediğiniz markalardan birini alacağım

bademthecatt

Bende Bilgi amaçlı ekledim neden üstünüze alındınız ki birşey demedim :D

dilaraxx

@bademthecatt
Üstüme alınmadım , teşekkür ederiz bilgilendirme için kötü anlamda söylemedim:)) Yanlış anlaşılmasın.

bademthecatt

Tamam sorun yok o zaman :)

dilaraxx

ben süper mükemmel demedim zaten arkadaşlar ikisini sormuş olduğu için daha önce kullanmış olduğum maltı söyledim:))

Merhaba bende soru sormuştum ama gören olmadı sanırım.Beapher MaltPaste mı?BioPetActive Tabs mı?Tabsı kuru mamayla yer mi?