Kopegim İsirmaya Basladi

buddyy

Oyun Oynarken , yada beni gordugu taktirde bir iki kere yaliyor sonra isirmaya basliyor, neden olablir , bunu nasil onleyebilirim

2 CEVAP

ecealtas

Köpeğiniz daha yavruysa dişleri kaşındığı için ya da oyun oynamak için ısırıyor olabilir.Çünkü köpekler kendi aralarında bu şekilde oynarlar.Sizi ısırmaya çalıştığınızda hayır diyip canınızın yandığını ve ısırmasını istemediğinizi belli edip , oynamayı o anlık kesmeniz lazım.Daha sonra oynamaya devam edersiniz yine ısırırsa kızıp durun sonra tekrar devam edin.Ayrıca sizi ısırmaya çalıştığında dikkatini ellerinizden oyuncağına ya da ısırabileceği başka bir şeye çekin , biraz zaman geçince alışacaktır

KediKasik

Kemirme oyuncakları var. Muhtemelen dişi kaşınıyordur. Her yaşta kaşınır.