Beapher

https://www.*********.com/beaphar-milk-paste-sutlu-kedi-macunu-100-gr-6565

Kullanan var mı?

20 CEVAP

Kuzucansu44

Kedi vitamin Macunu ve malt farklı şeyler siz ne almak istiyorsunuz?

Kuzucansu44

Multivitamin adı üstünde vitamin, malt ise kedilerin kendini yaladığı zaman yuttukları tüyleri çıkarmasını sağlıyor. Marka olarak
Beaphar
Bio Petactive
Gimcat
Tavsiye ederim

Kuzucansu44

Bu da malt

Kuzucansu44

İkisi aynı şey değil bir bağışıklık Güçlendirici diğeri ise Biotinli filan bağışıklık Güçlendirici

Kuzucansu44

Ay yanlış yazmışım biri bağışıklık Güçlendirici
Diğeri normal Vitamin

pet zz shop site

Biirde sizce bu malt mı yoksa biopet lysine tablet mi

gamzearz

Cevabı bilmiyorum ama kedi macunu ve maltı aynı şey miymiş yeni öğreniyorum :(

gamzearz

Benim sorumun altına yazabilirsiniz orada önerilerde bulunmuşlardı

Macun ve maltın frkı ne ki?Bnim amacım en iyi şekilde vit alması ve yemesi

Eskdn gimcat multivit 20 gr kullanıyodum ama çok az ve pahalı.Daha çok almak varken

Tamam ama attığım link multivitanin malt?

Birde multivitamin malt mı daha iyi biopet lysine tablet mi?

Kuzucansu44

Biopet Lysine Tablet kedilerin bağışıklığını güçlendiriyor. Diğeri de malt. Veya Multivitamin hangisiyse
Ben link atıcam dur