Kedim Sürekli Miyavlıyor

jumali

Merhaba. 1 hafta önce bir kedi sahiplendim yarın tam 2 aylık olacak. Kedim annem korktuğu için şuanlık balkonda kalıyor. Benimde odamın kapısı balkona çıkıyor. Yani benim odamla balkonda gezebiliyor sadece. Henüz daha kuru mama yemiyor. Yaş mama veriyorum. Malzemelerini alırken kum için kürek almayı unuttum o yüzden daha temizleyemedim. Onun için olabileceğini düşünüyorum. Başka bir nedeni ne olabilir ?

6 CEVAP

MaxAndMe

Sebebi veya şartlarınız için yorum yapmayayım ama kumunu elinize torba geçirip temizleseniz? Kediler hiç sevmiyorlar kumları kirli olunca.

Brazzdan linç yerseniz.Takmayın ve cevap yazmayın.Anneniz kediyi sevdikçe okşadıkça illa alışır.Kısa zamanda eve alın ve balkona çok salmayın

cangs119

Bence daha alışma sürecinde kediniz size ve yeni ortamına. Veya eski ortamıni aradığı için de yapıyor olabilir. O yüzden sık sık miyavliyordur.

gozdeyilmaz

MaxAndMe doğru yazmış poşet torba her şeyle temizlenebilir hadi hiçbiri olmadı bir seferlik tüm kumu döküp yenisini koyabilirsiniz. Yavaş yavaş kuru mamaya alıştırmaya başlamanızda sizin için daha iyi

dilaraxx

aynı yerde kalmaktan stres olmuştur.

dilaraxx

kimsenin kimseye gereksiz yere tartışma yaptığı yok hayvanlara kötü davranılmadıkça. saçma sapan şeyler yazmayın