Köpeğimde İştah Kaybı

beyzavc1

Köpeğim 4 gün önce hastalandı kusma ishal halsizlik vardı veterinere gittik ilaç verdi. Halsizliği düzenlenmesi ve ishal için haşlanmış tavuk verdik kendine geldi halsizlik olarak. Ama hala mama yemiyor zorla yedirmeye çalışıyoruz. Çözüm bulamıyoruz :(

1 CEVAP

Mamasını haşlanmış tavuğun suyu ile karıştırıp vermeyi deneyin yer belki. Su içiyor olmasına dikkat edin, içmiyorsa zorla şırıngayla verin. Benim köpeğim hastalandığında veteriner bu tavsiyelerde bulunmuştu