Felicia Ve Matisse Arasında Kaldım

surayilmz

merhabalar filtrelere de baktım kafam iyice karıstı kedim 12 aylık yaklasık 7 aydır felicia kullanıyoruz severek yiyor tüyleri falan da gayet iyi veterineride belirtmişti maması bitmek üzere fikir edinmek açısından aynı fiyat aralığındaki mamaların karşılaştırmasına bakayım dedim ama kullandığım mamada un olarak var matisse'de et olarak ama onun da içeriğinde diğer seyler daha kötü geldi bana kullanan varsa buyrun yorumlara

21 CEVAP

surayilmz

peki neden brit care'e gecme kararı aldınız matissin kötü bi etkisi mi oldu 6 ay sonunda

bademthecatt

Çekilişten kazandım hemde denemek istiyordum fırsat oldu daha ulaşmadı bana. Matisseyi çok beğendim içerik olarak dışkıda koku vs de yapmadı ama bize tüy konusunda iyi gelmedi kullandığımızdan beri tüy dökümü çok arttı ama kediden kediye değişen bir durum bir arkadaşımın kedisine de iyi geldi tüylerine felan deneyip anlaşılıyor birde mamaları artık bu kadar uzun süre kullanmayı düşünmüyorum sık sok değiştiririm uzun süre kullandığımda kedim seçici oluyor. Birde brit carein içeriğini daha çok beğendim

uzumkitty

Matisse daha çok etv var içinde tercih edin

uzumkitty

kesinlikle MATİSSE alın. Brit Care'de %27 et varken , Matisse'de %46 et var. Brit Care'yi önermiyorum

BalliBadem

Arkadaşlar tek kriteriniz içindeki et olmaz evde et (tavuk, sakaktat, balık, et) haşlayıp vermek kediyi mısıra boğacağınız kadar kadar mı zor

Oske22

Rotasyonlu olarakta kullanabilirsiniz.