Felicia Ve Matisse Arasında Kaldım

surayilmz

merhabalar filtrelere de baktım kafam iyice karıstı kedim 12 aylık yaklasık 7 aydır felicia kullanıyoruz severek yiyor tüyleri falan da gayet iyi veterineride belirtmişti maması bitmek üzere fikir edinmek açısından aynı fiyat aralığındaki mamaların karşılaştırmasına bakayım dedim ama kullandığım mamada un olarak var matisse'de et olarak ama onun da içeriğinde diğer seyler daha kötü geldi bana kullanan varsa buyrun yorumlara

21 CEVAP

Alaracatlover

Bana sorarsanız Felicia alın içeriğinin tek kötü yanı gerçek et olmaması onuda kpnserve mama ya da et vererek kapatabilirsiniz:)

LadyAndCat

Buse Hnm;
Söylemiş doğrusunu. Felicia’da ET YOK. Matisse’de var ve Farmina ürünü. Matisse denemenizi öneririm.

bademthecatt

Felicia hipoalerjenik bir mama olduğu için içerisinde et yok matisse daha iyi ben kullanıyorum memnunum bu bittiğinde brit care denicem brit careın et oranı iyi ve mısır gibi eklemeler yok ben brit care ve matisse tavsiye ederim

Bende matisse kullanıyorum bence gayet iyi

bence felicia almayın et yok ki yememesi çok yüksek matisse hem fiyat olarakda içirik olarakda gayet uygun bence

Matisse tercih edin felicia nin icerigi iyi degil

bademthecatt

Aslında ikisi de çok güzel brit careda mısır gibi eklemeler yok matisse de var ikisinide deneyip kedinize daha iyi geleni kullanabilirsiniz veya dönüşümlü şekilde

LadyAndCat

Matisse bir tık önde gidiyor gibi diyebilirim.

surayilmz

cok tesekkür ederim fikrinizi belirttiginiz icin ????????

Kesinlikle 'matisse'

surayilmz

matisse somonlu kısırlaştırılmış mamanın iceriğinde mısır,mısır glutanı oranı falan yüksek bu kediyi kötü etkiler mi peki birde icinde pancar posası var feliciada bunlar yoktu

mishathecat

Ben kısır dişi kedime Felicia Hipoalerjenik Düşük Tahıllı Somonlu Kısır kedi maması kullanıyorum. İçeriğinde çok et bulunmadığı için (bunu bu forumda farkettim) haftada 2 kez evde kendi hazırladığım (2 kabak, 2 havuç, 1 patates, 1.5 tavuk göğsü) yaş mamayı ve yine haftada 2 kez 1 adet olmak üzere haşlanmış yumurta ile takviye yapıyorum. Felicia'dan da gayet memnunum. Her mama her kediye iyi gelmeyebilir. Ona dikkat ederek mama değişimi yapın.

BalliBadem

Felicia da et yok fakat matissede mısır çok fazla felicia kullanıp et, sakatat vb verirseniz daha iyi olur

surayilmz

tesekkür ederim yorumlarınız icin peki matisse ya da brit care desek bu konuda fikirleriniz neler

bademthecatt

İçeriğinde bulunmaması gereken şeyler aslında mısır,mısır glütanı ben 6 aydır kullanıyorum matisse sorun yaşamadık ama bir daha almayı düşünmüyorum feliciada tavsiye etmem brit care bir bakın bence onun içinde böyle eklemeler yok