Cinsi Hakkinda Fikri Olan Varmı

Diego3

Merhaba, bir arkadasim araciligi ile sahiplendim bu yavruyu ama cinsi hakkinda cesitli şeyler soyleyenler oldu birde size sorayim dedim:)

7 CEVAP

Fatmaduven

sokak taki hayvanların sahiplenilmesi taraftarıyım ama siz bilirsiniz .maşallah kediniz çoktatlıymış hayırlı olsun

Pinarac

British shortair e benzettim ben

Arkadasiniza soyleyin kedisini kisirlastirsin lutfen. Kedi british shorthair veya scottish straight

Kuzucansu44

Brıtish ama tam değil gibi. Diğer arkadaşların dediği gibi cinsi önemli degil. Kedi kedidir:)

oscarandme

british shotaire benzettim ama tam safkan değil sanırım ama ne önemi var .

British Shorthair ya da kucuk bir ihtimal Scottish Straighte de benzettim ama

Minikmuezza

Russian blue