Veterinere Ulaşamıyorum

Sudeckmkc

İki haftadır kepek sorunu yaşadığımız kedimin gövdesinde bugün fotoğraftaki gibi bir şey fark ettim. Yarın veterinere götüreceğim yasak bitince ama şu an veterinere ulaşamıyorum. Mantar mı egzama mı saçkıran mı anlamadım bilen varsa yazarsa çok memnun olurum

3 CEVAP

bademthecatt

Başka yerde varsa kabuk kabuk olup sonra tüyler dökülmeye başladıysa mantar olabilir genelde mantar söylediğim şekilde ilerliyor. Egzama veya alerjide olabilir burdan birşey söylemek çok zor ama bence kepeklenme de var demişsiniz egzama veya alerji olasılığı yüksek yarın gittiğinizde burayada yazarsınız

hepsine benziyor burdan anlamak mümkün değil mantarada benziyor çok fazla kaşınıyorsa olabilir

Sudeckmkc

Veterinere götürdüm bugün feri hastalığı mantar vs değilmiş enjeksiyon yarasıymış sadece çok rahatladım :)