Köpeğime Tuvalet Eğitimini Oturtamadım Ne Yapmam Gerekiyor?

Paris894

Köpegim 4.5 aylık pincher eve ilk geldiği ay sorunsuz bi şekilde gazeteye yapıyordu ama son zamanlarda bulduğu her yere yapar oldu bu afacan arads gazetesine yapıyor arada başka yerlere belki gazeteyi bulamıyordur diye her odaya gazete yerleştirdim ama yine işe yaramadı ne yapmam gerekiyor?

2 CEVAP

bazen bendede ne yazıkki bu tür sorunlar yaşanıyor ben kasıtlı olarak yapıyor diye düşünüyorum ama

oscarandme

petshoplarda satılan çiş kokusu diye birşey var ben o şekilde alıştırdım bazen de bu şekilde yapabiliyorlar