Sokaktaki Kediler İçin Mama Tavsiyesi

oscarandme

sokaktaki kedi veya köpekler için tavsiye verirmisiniz ?? Hoşlarına giden mamalar çünkü çok seçiciler

6 CEVAP

bademthecatt

Kedilerde enjoy kullanıyorum birkaç kez mitoda almıştım severek yemişlerdi köpekler içinde enjoy kullandım yine sevmişlerdi

Ertasfunda

Uygun ve lezzetli bir sey ariyorsanız *********.comdan bonachibo sipariş edebılırsınız, fiyatida çok maküldür kaliteside,

minky

BonaCibo,Mito/Kennel,Micho/Kucho,Golosi,MyStic

Eğer bunlar olmazsa goldi,pawpaw

Mito mix veya Micho alabilirsiniz onlari cogu sokak kedisi seviyor

aslbdz

Mito ve micho deli gibi çok seviyorlar ve fiyatına göre sokaktaki canlılara bereketli oluyor 2 senedir veriyorum 2 marka mamalarini

oscarandme

Cevaplarınız için teşekkür ederim söylediklerinizden bir kilo alıp deyicem