Evde Tavşan Beslenirmi ?

evde tavşan besleyebilirmiyim bakımı zormudur ?

11 CEVAP

LadyAndCat

Besleyen var ama ben tavsiye etmem. Bunun yerine kedi/köpek besleseniz üstelik para da vermeyin barınaklar köpek sokaklar da kedi dolu. Hepsi de sevgisiz ve öksüz. Evinizi açın.

bbeyzvv

tavşanın pisliği kötü tuvalet eğitimi vermek zor bahçeniz yoksa hiç girmeyin bu işe derim

blue_hpood

tavşanın pisliğinin dayanılmaz kötü koktuğunu söyleyebilirim

dilaraxx

yine sizin tercihiniz ama bence kedi köpek daha iyidir.

Kuzucansu44

Acayip kötü kokuyor. Ben daha önce besledim ama kokusuna dayanamadım. Bir kerede bahçeden kaçtı sonra sahiplendirdim. İlla bir hayvan bakmak istiyorsanız kedi köpek veya balık, kaplumbağa, kuş besleyebilirsiniz

justtfelix

Evet beslenir. Yıllarca besledim. Hiç de koltuk kemirme gibi komik durumlar olmadı :D uygun bir toprak alan yaparsanız çiş sorununuz da olmaz kendisi gidip yapar

yarengur05

Ben besliyorum düzenli olarak kafesin temizlersen kötü kokmaz

yusufsaygin2

Tavşan beslemek diğer hayvanlara göt çok daha zor. Evinizde bir kemirgen var; tüm kabloları, tahtaları, koltukları buna göre ayarlamanız gerek. Kedi gibi öyle eve saldım bitti maalesef tavşanda yok.

yusufsaygin2

Diğer hayvanlara göre** ULAN KLAVYE ULAN KLAVYEEEEE

mishathecat

Biz 4 sene evimizde bakmıştık, koridorda bir alanımız vardı oraya kafes ve suni bahçe yapmıştık çok büyük değildi ama bahçe, tuvalet eğitimi hiç vermedik kendi öğrenmişti suni bahçeye yapıyordu sürekli arada bir bahçemize de çıkarıyorduk, bizim ev bahçeliydi ama çalarlar korkusundan koyamamıştık. Sonradan daha güvenli bir kafes yaptırınca kapı önüne taşıdık komple. Tuvaleti kötü kokuyor evet ama hergün temizlerseniz önüne geçersiniz. Birde ben hazır mamalar yerine havuç domates kabuğu vs veriyordum genelde. Ama aileniz kokuya dayanamaz ya da evde alan yapamazsanız bence hiç o riske girmeyin

crenxx

Bende bir ara tavşan besledim onun büyük bir kafesı vardı ve çişini onun girebileceği büyüklükte bir plastik bir kutuya yapıyordu sadece çişini ama dışkısinı kafesin heryerine yapıyordu.Fakat o tuvaletleri ne kadar temizlesemde koku oluyordu ben altına talaş yerine örtü seriyordum ve günde iki defa o örtüyı degistiriyordum şuanda güzeller güzeli bir kedim var ve bakimi bana göre tavsanlardan daha kolay sadece ilgi istiyor