8 Aylık Alman Kurduma Kaç Öğün Mama Vermeliyim

GurkanKont

8 aylık alman kurdum var bugüne kadar3 öğün mama verdim sabah-öğle-akşam olmak üzere bunu 2 öğüne düşürmek istiyorum sabah-akşam bu uygunmudur tecrübeli abilerim ablalarım kardeşlerim yardımcı olursanız sevinirim ?

13 CEVAP

justtfelix

3 vermeniz daha iyi olur aslında ama öğle vakti veremeyecek durumdaysanız miktarı arttırarak 2ye düşürebilirsiniz

Kuzucansu44

Mamasından sıkılmış olabilir, çeşidini değiştirin derim

GurkanKont

İnternette 2 öğünden bahsediyorlar cevabınız için teşekkürler ölçeği arttırıp 2 öğüne gececeğim .

justtfelix

Sanırım köpeğinize başka bir yerde bakıyorsunuz. Sizden ayrı olarak. Ortamı değiştiği için canı sıkılmış olabilir

justtfelix

Hayvanlarda da insanlarda olduğu gibi stres iştah bozukluğuna neden olabiliyor

GurkanKont

Bu cevap beni rahatlattı hasta oldu diye korktum biraz . İş yerinde bakıyorum . Yasak olduğu için ordakilere güvenemedim ama yaramadı sanırsam iştahsızlık o bicim .

GurkanKont

Mamayı yeni değiştirdim bi sıkıntı yaşamıyordum taki eve getirene kadar :) evet bu halde 3 öğüne devam edicem çok teşekkür ederim bilgileriniz için

justtfelix

Mama miktarı konusunda da paketin üstündeki talimatları inceleyebilirsiniz :)

GurkanKont

Onada dikkat edeceğim bir sorum daha olucaktır zamanınızdan alıyorum kusura bakmayın. 4 günlük yasaktan dolayı köpeğimi yanıma aldım yalnız iştahla yediği mamanın şimdi suratına bakmıyor bende aç kalmasın diye yumurta nagıt vesayre bunlardan verdim bu neyden kaynaklıdır ?

justtfelix

Büyük ihtimalle strese girmiştir. Birlikte vakit geçirmeye önem gösterin. Mamayı da şu süreç için 3 öğün vermeniz daha iyi olur bence zaten iştahsız

ReisGae

bencede 2'ye düşürüp ölçeği fazlalaştırmalısın

ReisGae

bencede 2'ye düşürüp ölçeği fazlalaştırmalısın

ReisGae

bencede 2'ye düşürüp ölçeği fazlalaştırmalısın