Kedim Hic Sevdirmiyor Ve Ürkek

Merhabalar exotic shorthair kedi sahilendim ama cok ürkek asla sevdirmiyor meden acaba

10 CEVAP

Kuzucansu44

Yeni geldiği için sizi daha tanımıyor. Ona alışması için zaman tanımanız lazım

Alışınca bile sevdirmeyebilir, kedinin karakterine bağlı tamamen

dilaraxx

daha yeni biraz sabır,başta bütün kediler öyle:)

Bir tekir kedim vardi o geldiginde gayet sevdiriyordu uyurken bile rahat uyumuyor arada oksatir biz yanindan gecelim kaciyor

Anonymus552223

Cinsle olmuyor, heosi farkli ama alişma sureci de onemli. Ustune gitmeyin fazla, o kendini tamamen rahatlamis hissedince sevdirir

Bulutcemre

Her kedinin karakteri kendine özeldir. Biraz alışması lazım size.Ama yine de çok sevilmekten hoşlanmayabilir. Akışına bırakın. Zamanla her şey rayına girer. Siz sadece ona sevildiğini hissettirin ve sağlığı yerinde olsun yeter

Bir tekir kedim vardi o geldiginde gayet sevdiriyordu uyurken bile rahat uyumuyor arada oksatir biz yanindan gecelim kaciyor