Kedim Hic Sevdirmiyor Ve Ürkek

Merhabalar exotic shorthair kedi sahilendim ama cok ürkek asla sevdirmiyor uyurken bile ses duydugunda korkuyor kendini oksatmiyor

1 CEVAP

poughkeepsie

Çok normal yeni bi yerde, farklı insanlar var vs. kendini koruyor. Çok üstüne düşmeyin, zorla sevmeyin bırakın evi keşfetsin sizi tanısın bu süreçte ona güzel mamalar verin ödül mamaları var onlardan alıp verebilirsiniz oyun oynayın yani mutlu edin. Zamanla alışıp sizin yanınıza kendiliğinden gelecektir