İp Yuttu

Esraesngl

Arkadaşlar bir parmak boyundan biraz daha uzun örgü ipi yuttu. O an almaya çalıştım ama oyun sanıp kaçtı ve yutmasina engel olamadim. Bir problem olur mu çok korkuyorum zarar verir diye

4 CEVAP

minky

Gözlemleyin.Sindirim yada boşaltım yoluyla çıkmazsa veterinere gidin

Esraesngl

Arkadaşlar sonuc olarak; ipi gece yuttu. Sabah ilk işim kalkip kaka didiklemek oldu. Baktim baktm yook. Sonra kedim kere daha tuvalete gitti ve kücücuk bir kaka yapmış. Ve hayatimda bir bok beni bu kadar mutlu edebilir. İpi buldum. Kedim sabahtan beri biraz durgun, istahsiz ama olsun kayip ip bulundu..

Hızlı kaka yapması için yaş mama ve malt verebilirsiniz yaptığında kakası kontrol edin

"hayatimda bir bok beni bu kadar mutlu edebilirdi" hahahaha cok iyi demissiniz haklisiniz dikkatli olun bir daha olmasin biraz daha gozlemleyin bugun falan gecmjs olsun