Facedog Mama Nasıl

Erica

Merhaba arkadaslar yakınımdaki markette facedog isimli bi köpek maması gördüm. Sokaktaki beslediğim canlar için besleyici ve aromatik midir. Acil ihtiyaç durumunda alınabilir mi bilgi verir misiniz.

3 CEVAP

bademthecatt

Enjoy veya *********nın ürünlerini tercih edebilirsiniz söylediğiniz mama hakkında bilgim yok hiç görmedim

Alaracatlover

Hiç değil. Hepsi nerdeyse mısır. Ete dair hiç bir şey yok

Erica

Çok sağolun benimde içime sinmedi burdaki tavsiyeler le internetten dr sacchi salmon sipariş ettim yarına gelir inşallah???? çok sağolun iyiki varsınız