Kedim

patkam

Arkadaşlar erkek kedime ben kuru mama arada bir ıslak mama , salam ve peynir veriyorum ama dışkısının kokusu çok ağır sizce neden ? (salam hergün vermiyorum 2-3 günde bir)

5 CEVAP

Badems

Kullandığınız mamadan olabilir, markası nedir ? Yaş mama da kötü kokmasını sağlar ama verdiğiniz gün dışkılığında kokar. Hergün kokuyorsa kuru mamadandır. Bir de salam vermeyin bence, çok iyi bir şey değil onun yerine yoğurt verebilirsiniz.

Badems

Micho kullanmayın bence. Küçük kedinize yaş mama oranını az tutun büyüğüne göre.

patkam

Royal canin ve micho arada bir veriyorum ama genellikle veterinerden alıyorum

patkam

Ama küçük kediminki kokuyor büyük kediminkinde koku yok

patkam

Tamam tesekkürler