Kedi Mama

Ahmetmaras

Anket

Mystic
(2 oy)
Felicia
(4 oy)
Bonacibo
(2 oy)
Toplam (8 oy)

Kısırlaştırılmış kedim için hangisi

3 CEVAP

bbeyzvv

felicia protein değeri çom düşük bonacibonunki daha yüksek ama gerçek et yok et proteini var mystic de gerçek et var ama çoğu kişi olumsuz yorum yapmış numunr istedim gönderdiklerinde yorum yapacağım yprumlara hiç bakmazsak içerik olarak mystic>bonacibo>felicia mystic numune isteyin eğer kedinize yaramazsa bonacibo alıp her hafta tavuk vs verip dengeleyin et olayını bütçenizi bir tık arttırabilirseniz matisse alım

Ahmetmaras

Bide golosi var onu kullanan varmı acaba

bmcat

Felicia fiyatını hak etmiyor bence içerik olarak BonaCibo'dan pek farkı ama daha pahalı.

Mystic önermem arama kısmında önceki sorularda yorumlara bakabilirsiniz.

Bir de markadan bağımsız olarak bu fiyattaki mamalarda gerçek et olamaz olmasını da beklemek mantıklı değil zaten.

Üçü arasında BonaCibo ama bütçeniz uygunsa Matisse, Brit Premium, Profine öneririm daha uygun fiyatlı olarak Golosi olabilir.