Mama Ölçmek

poughkeepsie

Terazim yok, ölçü kabım yok ve edinme şansım da şuanlık yok malesef

Mamayı nasıl ölçebilirim? 1 su bardağı mama kaç gramdır veya 1 çay bardağı? Mama tanesi fark ediyorsa nd mama kullanıyoruz.

Bir de 250 mllik bi kaba kaç gram mama sığar?

18 CEVAP

Midnightoil

Ucuz dijital mutfak tartılarından edinin 1 tane. Kabın daresini alanlardan tercih edin.

kedibabasi66

En küçük buzdolabı poşeti var ağzı kilitli bilirsiniz. Ondan alın bir tane. Mamayı doldurun. 90 gram alıyor.

Mslna01

Tartısı olmayanlar mesaj atsın bana bende mutfak tartısi var yardımcı olurum