Kisirlaştirilmiş Kedi İçin Tahilsiz Mama

Metimrz

Merhaba
Kisirlaştirilmiş kedi için tahilsiz mama bulamiyorum sitede yardimci olurmusunuz lutfen
Brit premium bugdaysiz var ama tahil içeriyormu acaba?
Tahil alerci yapiyor kedimde

4 CEVAP

bmcat

Brit Premium da tahıl olarak mısır ve pirinç var.
https://brit-petfood.com/en/products/cats/45571-brit-premium-cat-sterilised

Fitmin veya N&D'ye bakabilirsiniz Bozita'nın tahılsız mamaları da olabilir daha uygun fiyatlı.

Ama alerjinin birçok nedeni olabiliyor belki tahıldan değildir. kaliteli farklı marka ve içerikli (balıklı tavuklu vb.) mamalar deneyin.

hayvansever_

Bahsettiğiniz mamaya baktım gördüğüm kadarıyla tahıl içermiyor. Tabi paylaşılan içeriğin doğruluğuda mühim

Kedimiriltisi

Brit care onerebilirim. Hem uygun fiyatli hem taze et orani yuksek

hayvansever_

10 kglık bir mamaya ne kadar verebilirsiniz belirtirseniz hem öneri olarak da daha iyi yardımcı olabiliriz