Kedim Sinek Yedi 5 Dk Önce :/

serapmavii

Kedim küçük sayılabilecek bi kedi 2 kilo civarında.. Sürekli eve giren sinekleri kovalayıp oynuyordu azönce birini yedi bi zarar gelir mi napmalıyım?

9 CEVAP

bademthecatt

Bir zarar gelmez içiniz rahat olsun benimki de hep yakalayıp yiyor hekime sormuştum bir sorun olmıcağını söylemişti:)

Zeke

Benimki kelebek yiyor :(((((
Salak çocuk kızıp elinden almaya çalıştım ama yok kaçırıp yiyor köşede...
Sinekleri de bayıltıp pati atma fantezisi var :D

hayvansever_

yok yok bir zararı olmaz. Bizim ki ilk avını 4 aylıkken yemişti. Ondan beri sadece öldürüyor tadını beğenmedi sanırım :D

serapmavii

Teşekkür ederim ay o sineğin nereye konduğu belli değil hastalık taşıyorsa filan diye telaşlanmaya başladım hemen :D

Benimki ne bulsa yiyor bazen iizn versemde bazen onunden aliyorum yazik evrende sinek kalmicak yakinda hergun 1 tane olduruyor :D

Denizberkan01

Kediniz 24 saat içinde sineğe dönüşebilir bir filmde izlemiştim adamı örümcek ısırdıktan sonra örümcek adam oluyodu bana onu hatırlattı sinek kedi olur artık

serapmavii

@denizberkan01 :D:D:D:DDDD

Bulutcemre

Bizimki sinek örümcek farketmiyor yemeye yelteniyor ama ben yemesini engelleyebildiğim kadar engelliyorum.Midesini bozmuştu bir kere çünkü

Fatmaduven

Benim de yiyor bişey olamaz.