N&D Mama

Gabriele

N&D kedi mamasi egzema yapiyor olmasi doğru mu?
Üzün süre kullanan var mı kalitesi nasıl mamanın?

5 CEVAP

bademthecatt

İçeriği çok iyi egzama ve alerji problemi kediden kediye göre değişir her mama her kedide aynı etki göstermiyor N&D çok kaliteli bir mamadır bütçenizde yetiyorsa kullanabilirsiniz

hayvansever_

ben kedimin bebekliğinden beri kullanıyorum çok memnunum kalitesi çok güzel. egzama yaptığını ilk defa duyudum. Doğru olduğunu sanmıyorum. Ama bazı kedilerde tüy dökülmesini artırıyor tek negatif yönü bu

dea

Yaklaşık 5 ay tekir kedimize N&D Yaban Domuzlu tahılsız mama verdik. Hiç bir problemle karşılaşmadık hareketli bir kedi olduğu için mamadan aldığı enerjiyi rahatça atıyordu.

Cansumuezza

İkisine 4 birine 2 yıldır kullanıyoruz hiç öyle birşey görmedim

ederin38

Nd düşük tahıllı kullandığım zaman kedimin kulaklarının önü çok kaşınıyordu sanırım çünkü kızarıp kanıyor kabuk tutuyordu. Sonra tahılsız olanını aldık o zaman sorun çözüldü. Tahminimce tahillidaki bir içeriğe tepki veriyordu.